Vítejte v internetové prodejní galerii MONDESART

Galerie MONDESART byla vytvořena pro ty, kteří se rádi obklopují krásou, uměním a originálními prvky. Stránka nabízí vysoce kvalitní výtvarná díla od českých umělců, kteří jsou velmi dobře známí především u zahraničních sběratelů umění. Jejich díla můžete najít ve veřejných i soukromých sbírkách po celém světě. Nyní máte možnost i Vy vlastnit některé z jejich děl. Neváhejte tedy a navštivte NABÍDKU UMĚNÍ.
Dočtete se zde také zajímavé životní příběhy autorů, informace o jejich originální tvorbě a dalších činnostech autorů, a to v sekci AUTOŘI
Všechna díla nabízená na těchto stránkách je možné zakoupit. Prodej je uskutečňován prostřednictvím provozovatele stránek Galerie MONDESART přímo s autorem, se kterým je také podepisována kupní smlouva. Další informace o nákupu najdete na JAK KUPOVAT.
Pokud budete chtít zažít na vlastní kůži atmosféru výstavy v kamenné galerii, v NOVINKÁCH najdete pozvánky na vernisáže a právě probíhající výstavy. 
Pro konzultaci, osobní prohlídku děl či jiné připomínky a dotazy neváhejte psát na uvedené KONTAKTY nebo do KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE

 

Navštivte také další moje webové stránky o umění:

http://www.des-art.cz                                                   

 
TOPlist